Vámszakértő üzletfejlesztő

Megbízónk a nemzetközi szállítmányozás területén több évtizedes sikeres múlttal rendelkező multinacionális vállalat, melynek budapesti központjába Vámszakértő üzletfejlesztő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  •         a vállalat vámszolgáltatási termékeinek értékesítése országos területen,
  •         az üzleti kapcsolatrendszer építése, új ügyfelek akvirálása,
  •         a vámszolgáltatás portfoliójának bővítése,
  •         szoros együttműködés a munkája során érintett társosztályokkal,
    (vám, operáció, értékesítés)
  •         az üzletfejlesztési folyamatban résztvevő csapat munkájának koordinálása.

Elvárások:

  •         szakirányú/vámos végzettség,
  •         a vámszolgáltatás területén szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat szolgáltatói vagy megrendelői oldalon,
  •         üzletfejlesztésben, értékesítésben felmutatható sikerek,
  •         a szakterületen kialakult kapcsolatrendszer,
  •         precíz, szakmailag felkészült, nyitott személyiség,
  •         önérvényesítési képesség, hitelesség,
  •         tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos tanulás, perspektivikus szakmai jövőkép,
  • felelősségteljes, alkotó munkakör.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.