Mérlegképes könyvelő

A Gamax cégcsoporthoz tartozó partnerünk budapesti professzionális csapatába Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk.

 Feladatok:

  • a cégcsoporthoz tartozó cégek teljes körű könyvelési feladatok ellátása,
  • havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel,
  • adóbevallások és éves beszámolók elkészítése,
  • számviteli politika, kapcsolódó szabályzatok karbantartása,
  • riportok, banki kimutatások elkészítése a vezetőség számára,
  • kapcsolattartás a partner cégekkel és hivatalokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli területen,
  • mérlegképes könyvelői képesítés,
  • hasonló területen szerzett legalább 3-5 év tapasztalat,
  • pontosság, precizitás,
  • megbízható, önálló személyiség.

Előny:

  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér,
  • családias munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • motiváló szakmai környezet.

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.