Adatbázis adminisztrátor

Svájci tulajdonú, üzleti folyamatokat támogató alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnerünk budapesti csapatába Adatbázis adminisztrátort keresünk.

Feladatok:

  • SQL szerver kódolása, fejlesztések tervezése és implementálása,
  • fejlesztő csapat munkájának támogatása egyedi megoldások tervezésében és optimalizálásában,
  • a vállalat saját fejlesztésű alkalmazásainak hozzáadott értékének növelése,
  • az adatbázishoz kapcsolódó kérdések és kérések megválaszolása, architekturális döntések meghozása,
  • részvétel külföldi ügyféltalálkozókon.

Elvárások:

  • legalább 5 év tapasztalat MS SQL fejlesztésében, hibaelhárításában, elemzésében és optimalizálásában,
  • törekvés folyamatos szakmai fejlődésre, igényes munkavégzésre,
  • csapatjátékos szemléletmód,
  • középszintű angol nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil vállalati háttér,
  • dinamikus, jó hangulatú, támogató csapat,
  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budatest, XIII. kerület.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.