Alkalmazás Infrastruktúra Menedzser

Svájci tulajdonú, üzleti folyamatokat támogató alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnerünk budapesti csapatába Alkalmazás Infrastruktúra Menedzsert keresünk.

Feladatok:

  • felelősségvállalás a vállalat saját fejlesztésű üzletileg kritikus szoftvercsomagjáért,
  • alkalmazás életciklus menedzsment,
  • az IT architektúra (az alkalmazást kiszolgáló infrastruktúra) felügyelete,
  • az infrastruktúra lehetséges frissítéseinek megtervezése,
  • problémák feltárása és kockázatok kezelése,
  • az alkalmazás monitorozása és optimalizálása infrastrukturális szinten,
  • felmerülő hibák elemzése, javaslatok kidolgozása a fejlesztő és üzemeltető kollégákkal együttműködve.

Elvárások:

  • legalább 5 év tapasztalat általános infrastruktúraüzemeltetésben és end user supportban,
  • magabiztos Microsoft tudás, mind szerver, mind desktop használat tekintetében (Windows szerverek, Web és Reporting szerverek, SQL szerver, Office 365, SharePoint),
  • szkriptek és kis programok írásában és frissítésében szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség, ügyfélorientált-attitűd,
  • csapatjátékos szemlélet,
  • középszintű angol nyelvtudás.

Előny:

  • SQL, .Net, VB/C# ismeret.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil vállalati háttér,
  • dinamikus, jó hangulatú, támogató csapat,
  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budatest, XIII. kerület.

Egyéb információ:

  • a betanulás Svájcban történik, ez körülbelül 3 hónapot vesz igénybe,
  • évi több alkalommal svájci utazás.

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.