Tesztelő

Megbízónk, intelligens közlekedési rendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó vállalat budapesti csapatának bővítéséhez, Tesztelő kollégát keres, innovatív nemzetközi projektek megvalósításához.

Feladatok:

  •         a vállalat saját fejlesztésű infokommunikációs szoftvereinek és alkalmazásainak tesztelése,
  •         komplex tesztforgatókönyvek tervezése és ellenőrzése,
  •         dokumentáció ellátása,
  •         automata regressziós tesztek futtatása, az eredmények elemzése és riportálása,
  •         field tesztek tervezése és végrehajtása,
  •         hibajelentések létrehozása, hibajavítás,
  •         részvétel automata tesztelésben (Java).

Elvárások:

  •         szakirányú végzettség és/vagy legalább 3 év tesztelésben szerzett tapasztalat,
  •         tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat,
  •         Linux vagy Unix ismeret,
  •         magabiztos tudás hálózati rendszerekre és protokollokra vonatkozóan,
  •         törekvés folyamatos szakmai fejlődésre, pontos, precíz munkavégzésre,
  •         csapatjátékos személyiség,
  •         aktív angol nyelvtudás.

  •         beágyazott Linux rendszer tesztelésében szerzett tapasztalat (pl.: DD-WRT, OpenWRT, Yocto, OpenEmbedded),
  •         valós idejű rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat.
  •         automata tesztek fejlesztésében szerzett tapasztalat (Java),
  •         ISTQB vizsga,
  •         AUTOSAR és Adaptive AUTOSAR fejlesztői környezet ismerete.

Partnerünk ajánlata:

  •         folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  •         hozzáférés a cég által fejlesztett technológiához,
  •         fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
  •         évi több alkalommal külföldi utazás,
  •         rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye:

  •          Budapest, IX. kerület.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.