Senior Beágyazott C fejlesztő

Megbízónk, intelligens közlekedési rendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó vállalat budapesti csapatának bővítéséhez, Senior Beágyazott C fejlesztő kollégát keres, innovatív nemzetközi projektek megvalósításához.

Feladatok:

  •         izgalmas, high-tech szoftverfejlesztési projektben történő részvétel,
  •         Linux és egyéb valós idejű platformok támogatása különböző hardvare komponensekkel,
  •         API fejlesztés külső eszközök számára,
  •         biztonsági és optimalizációs céloknak megfelelőnek alkalmazásfejlesztési feladatok ellátása,
  •         szoros együttműködés a társosztályokkal és a kapcsolódó területekkel,
  •         junior kollégák munkájának támogatása.

Elvárások:

  •         szakirányú végzettség és/vagy legalább 5 év fejlesztői tapasztalat,
  •         C nyelv programozásban szerzett tapasztalat,
  •         Linux-alapú szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  •         magabiztos tudás hálózati rendszerekre és protokollokra vonatkozóan
  •         szakmai igényesség, pontos, precíz munkavégzés,
  •         proaktivitás, nyitottság a fejlődésre,
  •         aktív angol nyelvtudás.

Előny:

  •         C99 programozásban szerzett magabiztos tudás,
  •         AUTOSAR és Adaptive AUTOSAR fejlesztői környezet ismerete,
  •         beágyazott Linux rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: DD-WRT, OpenWRT, Yocto, OpenEmbedded).
  •         Automotive kódolási szabványok ismerete (pl.: MISRA),
  •         valós idejű rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat,
  •         elliptikus görbe vagy más nyílt kulcsú kriptográfiai megoldás ismerete.

Partnerünk ajánlata:

  •         folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  •         hozzáférés a cég által fejlesztett technológiához,
  •         fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
  •         évi több alkalommal külföldi utazás,
  •         rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye:

  •         Budapest, IX. kerület.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.