E-Learning Center Lead

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába tapasztalt E-Learning Center Manager munkatársat keresünk angol, illetve német nyelvtudással.

Feladatok:

  • e-learning központ létrehozása és a körülbelül 40 fős képzési csapat kialakítása,
  • e-training stratégia kidolgozása,
  • a dolgozók számára minden olyan digitális eszköz, képzés biztosítása, amely hozzájárul a vállalat eredményességéhez és a munkavállalók elégedettségéhez,
  • az új belépők számára hatékony bevezető és orientációs tréningek kialakítása,
  • a képzésekhez kapcsolódóan innovatív technológiai megoldások bevezetése,
  • költségvetés kezelése,
  • a képzési programok eredményességének folyamatos figyelemmel kísérése és mérése
  • folyamatos kapcsolattartás a kapcsolódó területek vezetőivel.

Elvárások:

  • legalább 8 éves tapasztalat képzés-fejlesztés és digitális tanulás terén,
  • készségalapú képzési programok megvalósításában szerzett tapasztalat,
  • e-learning platformok és gyakorlatok ismerete,
  • projektmenedzsment tapasztalat,
  • kapcsolatrendszer a digitális oktatási iparágban,
  • kiváló önérvényesítő és kezdeményezőkészség,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek.
  • folyékony angol és német nyelvtudás,

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat,
  • innovatív technológiák elsajátítása, használata,
  • folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát!