Adózást támogató munkatárs felsőfokú spanyol/olasz/portugál/görög nyelvtudással

A világ egyik vezető számviteli szolgáltató vállalatának magyarországi professzionális csapatába Adózást támogató munkatársat keresünk felsőfokú spanyol/olasz/portugál/görög és angol nyelvtudással.

 Feladatok:

  • a vállalat multinacionális ügyfelei számára ÁFA bevallásával kapcsolatos riportok elkészítése,
  • az ÁFA bevallásokhoz adatok gyűjtése, validálása és feldolgozása,
  • a helyi adóhatóságokkal és az ügyféllel való kapcsolattartás, együttműködés,
  • folyamatos egyeztetés a társterületekkel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • Microsoft Excel alapos ismerete,
  • jó problémamegoldó készség,
  • ügyfélorientált gondolkodás.
  • teherbíró képesség,
  • nagy mennyiségű adat pontos és precíz kezelése,
  • kiváló angol és spanyol/olasz/portugál/görög (szóban és írásban).

Előny:

  • adózás területén szerzett tapasztalat.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.