HR Projektvezető asszisztens orosz/ukrán nyelvtudással

Az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata a Pannon-Work, Projektvezető asszisztens munkatársat keres.

Feladatok:

  • HR adminisztrációval kapcsolatos feladatok ellátása a partnerünk gödi telephelyén,
  • a vállalat fizikai dolgozók személyügyi anyagainak pontos kezelése,
  • be- és kiléptetéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (pl.: munkaszerződések megkötése, adatok továbbítása a bérszámfejtés felé),
  • aktív munkavállalók nyilvántartásának kezelése, jelenléti ívek összegyűjtése,
  • üzemorvosi vizsgálatok dokumentációja,
  • munkáltatói igazolások elkészítése,
  • a munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztráció pontos ellátása,
  • együttműködés napi szinten a projektben dolgozó toborzókkal, HR-es kollégákkal,
  • riportok és beszámolók készítése a vezetőség részére.

Elvárások:

  • felsőfokú végezettség,
  • kiváló ukrán vagy orosz nyelvtudás,
  • ügyfélközpontú hozzáállás,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • proaktív, terhelhető, nyitott és együttműködő személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • képesség az önálló munkavégzésre,
  • saját autó,
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat.

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Göd

Ajánlatunk:

  • stabil hátterű vállalat csoport,
  • családias légkör,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.