Kemencemérnök (Dunakeszi)

Lámpatechnológiai területen működő, stabil hátterű partnercégünk üveggyárába Kemencemérnökmunkatársatkeresünk.

Feladatok:

  • üveggyári kemence biztonságos és hatékony üzemeltetése
  • az üzemeltetéshez kapcsolódó irányítástechnikai, karbantartási munkák kivitelezésének koordinálása,
  • méréstechnikai munkák elvégzése,
  • az üveggyártás folyamatosságának biztosítása,
  • 8 fős szakembergárda irányítása (keverőházi- és kemencemesterek).

Elvárások:

  • villamosipari végzettség vagy tapasztalat elengedhetetlen,
  • PLC, elektromos áramköri ismeretek,
  • gyakorlatiasság, műszaki szemléletmód,
  • proaktív, önálló, felelősségteljes személyiség,
  • kiváló kommunikációs készség.

Előny:

  • villamosmérnöki végzettség,
  • üveggyártásban szerzett tapasztalat,
  • vállalatirányítási rendszerhasználatában szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű vállalat,
  • rugalmas munkarend,
  • versenyképes juttatási csomag, 100%-os útiköltség térítéssel,
  • kihívásokkal teli, változatos munkakör.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.