Manuális tesztelő

Számítógépes programok, játékok fordításával foglalkozó partnercégünk a Gamax Kft. számára tesztelő munkatársat keresünk középfokú angol nyelvtudással, aki az elkészült szoftver fordításait ellenőrizné időszakosan.

 Feladatok:

  • a különböző nyelvekre lefordított szoftver ellenőrzése (pl.: minden szöveg lefordításra került-e az adott nyelven, megfelelően jelennek meg a szövegek),
  • a hibák rögzítése és továbbítása a fordítók számára,
  • a megbízóval való folyamatos kapcsolattartás.

 Elvárások:

  • középfokú angol nyelvtudás,
  • középfokú tanulmányok,
  • számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • a teljes három hét vállalása.

 Előny:

  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.

 Egyéb:

  • munkavégzés ideje: május 15-től június 5-ig, heti 5 napon, napi 8 órában
  • munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, Szent Gellért tér

 Partnerünk ajánlata:

  • nyugodt munka környezet, belvárosi irodában,
  • versenyképes bérezés mellet a napi étkezések támogatása a fizetésen felül,
  • hosszú távon akár állandó megbízások.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a vigh.zsofia@pannonwork.hu email címre.