C++ fejlesztő

Partnerünk, egy informatikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat motivált és elkötelezett csapatába, változatos és hosszútávú projektek megvalósításához C++ fejlesztő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • az operatív irányítási rendszer meglévő optimalizációs komponenseinek finomítása,
  • az ügyfelek számára elérhető optimalizációs komponensek támogatása,
  • ügyfélspecifikus szabályok kidolgozása,
  • ügyféligényeknek megfelelően a meglévő optimalizációs komponensek kalibrálása,
  • ügyfelek számára tanácsadás, az optimalizálókkal kapcsolatban,
  • együttműködés a kapcsolódó területekkel.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (informatika, matematika, üzleti matematika területén),
  • különböző optimalizációs módszerek gyakorlati használatában szerzett tapasztalat,
  • legalább 3 év C++ fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • képesség analitikai és módszertani megoldások kidolgozására komplex problémák esetén.
  • kombinatorikus optimalizálás lineáris és egész programozására vonatkozó ismeret,
  • algoritmusok és adatszerkezetek ismerete,
  • OOP ismeret,
  • Git/ClearCase ismeret,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • törekvés folyamatos szakmai fejlődésre és igényes munkavégzésre.

Előny:

  • Java fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • német nyelvtudás,
  • légiparhoz kapcsolódó tudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • home office lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.