C++ fejlesztő

A vasúti és villamos-hálózati üzemirányító és szimulációs alkalmazások fejlesztésében meghatározó partnerünk budapesti professzionális IT csapatába, aktív angol nyelvtudással rendelkező C++ fejlesztő munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • változatos desktop- és szerver alkalmazások fejlesztése (Unix és Windows rendszerekben),
  • speciális feladatok implementálása C++, C programozási nyelven,
  • teljes szoftverfejlesztési folyamat lekezelése,
  • fejlesztői tesztek elvégzése,
  • együttműködés és kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai, villamosmérnökitanulmányok,
  • legalább egy éves programozói tapasztalat C++/C programozási nyelveken.
  • legalább középszintű, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban,a

 Előny:

  • Unix alapú operációs rendszerek ismerete,
  • Qt keresztplatformos alkalmazás-keretrendszer ismerete,
  • Java fejlesztői tapasztalat,
  • Delphi fejlesztői környezetben szerzett tapasztalat,
  • automatikus teszteljárások és módszerek ismerete,
  • német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • szakmai és személyes fejlődés,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.