IT Business Analyst (Üzleti Elemző)

Partnerünk, egy informatikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat agilis csapatába, változatos és hosszútávú projektek megvalósításához IT Business Analyst (Üzleti Elemző) munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • partnerek üzleti igényeinek felmérése, megértése és kommunikálása a fejlesztők irányába,
  • kiváló ügyfélkapcsolat kialakítása és fenntartása,
  • az ügyféligények innovatív ötletekkel való támogatása, megoldási javaslatok készítése és tesztelése,
  • üzleti specifikációk készítése,
  • folyamatábrák megtervezése és elkészítése,
  • tesztelési folyamatban való részvétel,
  • részvétel QA specifikációban, sprinttervezésben, demo és retrospektív üléseken,
  • képernyőtervezés (Balsamiq, Draw.io, HTML, InVision, stb.)
  • dokumentáció készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség kapcsolódó területen,
  • informatikai projektekhez kapcsolódó 3-5 év tapasztalat,
  • tapasztalat agilis és vízesés módszertanokkal készülő projektekben,
  • üzleti folyamatok modellezésében szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • kreatív, megoldás orientált, csapatjátékos személyiség,
  • precíz, igényes munkavégzés,
  • aktív angol nyelvtudás.

Előny:

  • felsőfokú végzettség közgazdasági vagy mérnöki területen,
  • Jira, Redmine, VersionOne ismeret.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • külföldi utazási lehetőség,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • home office lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.