Angular fejlesztő

Megbízónk, egy szoftverfejlesztési, valamint informatikai és üzletviteli tanácsadási profillal rendelkező magyar vállalat pénzügyi informatikai rendszerek megvalósításához Angular fejlesztő munkatársat keres.

Feladatok:

  • egy kockázatkezelési rendszer frontend oldali fejlesztési feladataiban való részvétel AngularJS alapon,
  • integráció elvégzése RestAPI-val,
  • meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében, valamint új projektek front-end oldali megvalósításában való részvétel,
  • egyedi megrendelések alapján szoftverfejlesztési feladatok ellátása önállóan és csapatban,
  • új komponensek fejlesztése, tesztelése és a hozzá tartozó dokumentáció elvégzése,
  • új technológiai megoldások kiértékelése mind gyakorlati alkalmazhatóságuk, mind bevezethetőségük szempontjából,
  • szoros együttműködés a fejlesztő kollégákkal.

Elvárások:

  • kapcsolódó területen szerzett (vagy folyamatban lévő) felsőfokú végzettség,
  • legalább 1-2 év frontend fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • valamilyen verziókezelő rendszer ismerete (pl.: SVN, Git).
  • Javascript-ben, Typescript-ben való programozásban szerzett tapasztalat,
  • NodeJS, Git ismeret
  • szakmai igényesség, érdeklődés, nyitottság a fejlődésre,
  • csapatjátékos szemlélet,
  • angol nyelvtudás.

  • alkalmazás szerver, middleware technológiák területén szerzett tapasztalat,
  • Websocket ismeret,
  • pénzügyi vagy banki projektekben való részvétel.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • folyamatos szakmai fejlődési fejlődés,
  • stabil vállalat, hosszú távú munkalehetőség,
  • home office lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület.