PL/SQL fejlesztő

Egy magyar tulajdonú informatikai fejlesztéseket, alkalmazás integrációs feladatokat ellátó kisvállalat nagyszabású kockázat kezelései rendszer fejlesztéséhez PL/SQL fejlesztő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  •  részvétel a meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében és támogatásában,
  •  üzleti igényeknek megfelelően Oracle PL/SQL alapú alkalmazások fejlesztése,
  •  fejlesztésekhez kapcsolódó tervezési, tesztelési, dokumentálási és támogatási feladatok ellátása,
  •  üzleti logika adatbázis oldalon való megvalósítása,
  •  együttműködés a fejlesztői csapattal és a vezető fejlesztővel.

Elvárások:

  •  felsőfokú informatikaitanulmányok,
  •  középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  •  legalább 3-5 éves PL/SQL fejlesztői tapasztalat,
  •  SOAP, XML technológiák alapos ismerete,
  •  programtervezési ismeretek,
  •  fogékonyság az új technológiákra, igény a folyamatos fejlődésre,
  •  proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség.

  • alkalmazás szerver, middleware technológiák területén szerzett tapasztalat,
  • verziókezelő rendszerek ismerete,
  • pénzügyi vagy banki projektekben való részvétel.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • szakmai és személyes fejlődés,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • stabil vállalat, hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.