Személyes ügyfélszolgálati munkatárs (HR szolgáltatások területére)

Az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata a Pannon-Work Ügyfélszolgálati munkatársat keres budapesti irodájába.

Feladatok:

  •        álláskereső diákok, felnőttek és nyugdíjas ügyfelek, érdeklődők tájékoztatása,
  •        információnyújtás a szövetkezeti tagsággal kapcsolatos tudnivalókról,
  •        esetleges panaszok kezelése, problémák megoldásában való segítségnyújtás,
  •        diákok/nyugdíjasok beléptetése a diákbér/nyugbér programba,
  •        irodával kapcsolatos ügyintézés – karbantartókkal, iroda főbérlőjével, közös képviselővel való kapcsolattartás,
  •        irodai rend fenntartása,
  •        bejövő e-mailek, telefonhívások kezelése, továbbítása,
  •        napi postai ügyintézés, kimenő levelek kezelése, rögzítése,
  •        irodaszerek és marketing anyagok készletének figyelése, rendelése,
  •        belső online rendszerek, adatbázisok kezelése, számlák feltöltése a rendszerbe,
  •        házi pénztár kezelése,
  •        havi irodai költségek kimutatás készítése,
  •        szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • ügyfélorientált hozzáállás,
  • kedves, dinamikus, aktív és proaktív személyiség,
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság,
  • angol vagy német nyelvtudás.

Előny:

  •  hasonló területen szerzett tapasztalat.

 Partnerünk ajánlata:

  •        versenyképes bérezés (alapbér + cafeteria),
  •        jó hangulatú, vidám csapat,
  •        csapatépítő programok, barátságos cégkultúra.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.