Gépjármű biztosítási ügyintéző

A biztosítási szféra egyik meghatározó, magyar tulajdonú partnerünk budapesti professzionális csapatába Gépjármű biztosítási ügyintéző munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  •   az ügyfelek kárigényeinek fogadása, feldolgozása,
  •   a gépjárműkárok rendezésének ügyintézői támogatása,
  •   a káreseményekhez kapcsolódó szolgáltatás feltételeinek ellenőrzése,
  •   az elbírálások pénzügyi műveleteinek feldolgozása,
  •   határidők figyelemmel követése és betartása,
  •   napi adminisztrációs feladatok ellátása,
  •   együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  •   legalább középfokú végzettség,
  •   hasonló területen szerzett tapasztalat,
  •   jó problémamegoldó készség,
  •   megbízható, precíz munkavégzés,
  •   határozott, talpraesett személyiség
  •   jó szervező készség, rugalmasság,
  •   B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  •   kárügyintézés területén szerzett tapasztalat,
  •   angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  •    versenyképes fizetés,
  •    szakmai és személyes fejlődés,
  •    dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  •    stabil vállalati háttér,
  •    Home Office lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.