PHP fejlesztő

Partnerünk, a Kryonet Kft. számára keresünk olyan tapasztalt PHP fejlesztő munkatársat, aki projektalapon tudna csatlakozni egy vasúti szállítmányozási rendszer továbbfejlesztéséhez.

Feladatok:

  • vasúti szállítmányozási rendszer új moduljainak fejlesztésében való részvétel Laravel keretrendszerben,
  • a fejlesztés menedzsmentje a részletes specifikációk alapján,
  • a projekten dolgozó két másik kolléga munkájának koordinációja.

Elvárások:

  • legalább 3 év PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Laravel vagy Symfony keretrendszer ismerete,
  • komplex rendszerek megértése,
  • kódoptimalizálás és hibakeresési tapasztalat,
  • kiváló problémamegoldó képesség.

Egyéb információk:

  • a fejlesztés első fázisa 2019 végéig tartana és várhatóan a következő évben folytatódna,
  • a Partnerünk szákhelye Budapesten található, azonban a munkavégzés szinte teljesen egészében végezhető távmunka keretében,
  • partnerünk nyitott teljes, illetve részmunkaidős foglalkoztatásra is,
  • a fejlesztő munkatárs kontraktorként tudna csatlakozni a projekthez.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • hosszabb távú együttműködési lehetőség,
  • szinte 100% home office lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát.