Adatbázis fejlesztő

Meghatározó multinacionális partnerünk budapesti jól képzett és elkötelezett csapatába aktív angol nyelvtudással rendelkező Adatbázis fejlesztőmunkatársat keresünk.

Feladatok:

  • reporting alkalmazások kialakításában, tesztelésében, működtetésében és fejlesztésében való aktív részvétel,
  • a meglévő szoftverek fejlesztése és támogatása,
  • reporting alkalmazás megoldások specifikációjának készítése,
  • adminisztratív feladatok ellátása, dokumentációk elvégzése,
  • együttműködés a fejlesztő kollégákkal és a társosztályokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • magabiztos SQL ismeretek,
  • erős MS Office felhasználói ismeretek,
  • adatbázisok tervezésében és fejlesztő eszközök használatában való jártasság,
  • fogékonyság az új technológiákra, igény a folyamatos fejlődésre,
  • proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség.

Előny:

  • reporting eszközök használatában való jártasság,
  • német nyelvtudás.

  • kiváló tréningek, tanulási, fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • fiatal, jó hangulatú csapat,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

 Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.