Recepciós munkatárs

Egy Budapesten működő fitness terem üzemeltető partnerünk csapatába Recepciós munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • vendégek fogadása illetve tájékoztatása,
  • napijegyek és bérletek értékesítése,
  • pénztár kezelése,
  • szekrény kulcsok kezelése,
  • emailek megválaszolása és telefonhívások fogadása,
  • büfé üzemeltetés, rendelések összeállítása és kapcsolattartás a szállítókkal,
  • nyitási és zárási feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • ügyfélközpontúság,
  • jó kommunikációs készség,
  • problémamegoldó képesség,
  • önálló, proaktív munkavégzés, megbízhatóság.

Előnyt jelent:

  • aktív angol nyelvtudás,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Egyéb információk:

  • munkaidő: napi 6 órás munkavégzés,
  • havonta 1 hétvége vállalása.

Partnerünk ajánlata:

  • családias, vidám hangulatú csapat,
  • versenyképes fizetés,
  • fitness terem korlátlan, ingyenes használata.

Munkavégzés helye:

  •  Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.