Biztosítási kárügyintéző (angol nyelvtudással)

A biztosítási szféra egyik meghatározó, magyar tulajdonú partnerünk budapesti professzionális csapatába Biztosítási kárügyintéző munkatársakat keresünk kiváló angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • az ügyfelek kárigényeinek fogadása, feldolgozása,
  • nemzetközi károk (gépjármű, utas, szállítmány károk) ügyintézői támogatása,
  • a káreseményekhez kapcsolódó szolgáltatás feltételeinek ellenőrzése,
  • az elbírálások pénzügyi műveleteinek feldolgozása,
  • határidők figyelemmel követése és betartása,
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása,
  • külső partnercégekkel való kapcsolattartás és együttműködés.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • aktív, középfokú angol nyelvtudás,
  • jó problémamegoldó készség,
  • megbízható, precíz munkavégzés,
  • határozott, talpraesett személyiség
  • jó szervező készség, rugalmasság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • kárügyintézés területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • szakmai és személyes fejlődés,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • stabil vállalati háttér,
  • Home Office lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.