Számlakezelő munkatárs

Innovatív logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális partnerünk professzionális budapesti csapatába keresünk Számlakezelő munkatársat.

Feladatok:

  • vevői és szállítói számlák rögzítése, ellenőrzése, könyvelése,
  • a teljes számlázási folyamat nyomonkövetése,
  • havi, negyedéves, éves zárásban való aktív részvétel,
  • észrevételek és eltérések feltárása és kezelése, határidők betartása,
  • riportok, statisztikák készítése a vezetőség számára,
  • társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi, gazdasági területen,
  • legalább középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office ismeret,
  • precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás,
  • kiváló problémamegoldó készség és proaktivitás.

Előnyök:

  • SAP és Cello rendszerek ismerete,
  • logisztikai cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
  • családias hangulat, jó csapat.

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.