DevOps Architect

Partnerünk, egy magyar tulajdonú informatikai vállalkozás budapesti csapatába keresünk Architect kollégát fejlesztési, bevezetési és üzemeltetési feladatok szervezésének, tervezésének és végrehajtásának támogatásához.

Feladatok:

  • a fejlesztett rendszer infrastruktúrájának alapos ismerete és L3 szintű üzemeltetési feladatainak ellátása,
  • üzemeltetési és fejlesztési irányelvek meghatározása, scope definiálás,
  • tanácsadás új technológiák és megoldások tervezésében és bevezetésében,
  • üzemeltetési folyamatok szabályozása és dokumentálása,
  • éves auditok támogatása,
  • részvétel szakmai konzultációkon, javaslattétel üzemeltetési, audit és IT biztonság szempontól,
  • üzemeltetési szakértő kollégák munkájának támogatása,
  • kapcsolattartás külső és belső fejlesztőkkel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség kapcsolódó területen,
  • komplex, skálázható, HA rendszerek és web alapú technológiák megszervezésében szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • kreatív, problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség,
  • proaktivitás, precíz és igényes munkavégzés,
  • érdeklődés szakmai újdonságok iránt.

Előny:

  • tapasztalat JAVA alapú szoftverfejlesztésben,
  • infrastruktúra és IT biztonság területén szerzett tapasztalat,
  • jártasság nagyvállalati üzleti rendszerek üzemeltetésében,
  • Microsoft technológiák ismerete (Windows Server 2016, MS-SQL, MS Dynamics),
  • CentOS, WMware ismeret,
  • Jenkins vagy valamilyen CI tool ismerete.

Egyéb:

  • munkavégzés helye:Budapest, XV. kerület

Partnerünk ajánlata:

  •        jó hangulatú, barátságos csapat,
  •        versenyképes jövedelem,
  •        folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  •        modern munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a nagy.agnes@pannonwork.hu email címre.