IT Operációs Vezető

Partnerünk, egy német, piacvezető biztosítótársaság professzionális, budapesti alkalmazásüzemeltetési csapatának irányításához IT Vezetőt keresünk.

Feladatok:

  • 15-20 fős üzemeltetési csapat irányítása és a felmerülő problémák menedzselése,
  • aktív részvétel az IT infrastruktúra stratégia megtervezésében, kialakításában,
  • tanácsadás új technológiák és megoldások tervezésében és bevezetésében,
  • üzemeltetési folyamatok szabályozása, koordinálása,
  • éves IT auditok támogatása, KPI-ok figyelése,
  • üzemeltetési szakértő, fejlesztő kollégák munkájának támogatása,
  • napi kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok,
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves releváns tapasztalat,
  • aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • IT üzemeltetésben való jártasság,
  • ITIL működési ismeretek, tanulmányok,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség,
  • jó kommunikációs készség,
  • proaktivitás és igényes munkavégzés,
  • érdeklődés szakmai újdonságok iránt.

Előny:

  • német nyelvtudás,
  • magas rendelkezésre állású szektorban szerzett tapasztalat,
  • jártasság nagyvállalati üzleti rendszerek üzemeltetésében,
  • AS400 rendszerek ismerete,
  • Webes technológiákban szerzett tapasztalat (IBM MQ),
  • MsSQL, Microsoft server ismerete.

Egyéb:

  • munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Partnerünk ajánlata:

  • jó hangulatú, barátságos csapat,
  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • modern munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a bajza.vivien@pannonwork.hu email címre