Senior alkalmazásüzemeltető

Partnerünk, egy német piacvezető biztosítótársaság budapesti, professzionális IT csapatába keresünk magas rendelkezésre állású alkalmazások üzemeltetésére Alkalmazásüzemeltető munkatársat.

Feladatok:

  • a meglévő IT alkalmazások üzemletetése,
  • felmerülő incidensek értelmezése és hibák elhárítása,
  • a rendszerek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása,
  • az alkalmazások felügyelete Monitoring rendszerek segítségével,
  • szolgáltatásokkal kapcsolatos dokumentációk készítése és naprakészen tartása,
  • aktív részvétel az új rendszerek, folyamatok bevezetésében,
  • napi kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok,
  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • valamilyen script nyelv ismerete (Batch, Powershell),
  • ESB, SOA üzemeltetésben való jártasság,
  • kreatív, problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség,
  • proaktivitás, precíz és igényes munkavégzés,
  • érdeklődés szakmai újdonságok iránt.

Előny:

  • aktív angol nyelvismeret,
  • Jira feladatkezelő rendszer ismerete,
  • Webes technológiákban szerzett tapasztalat (IBM MQ),
  • MsSQL, Microsoft server ismerete,
  • Java alapú rendszerek üzemeltetésében való jártasság.

Egyéb:

  • munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Partnerünk ajánlata:

  •          jó hangulatú, barátságos csapat,
  •          versenyképes jövedelem,
  •          folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  •          modern munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a bajza.vivien@pannonwork.hu email címre.