Infrastruktúra specialista (kontraktor)

Partnerünk, a Deutsche Börse számára keresünk tapasztalt Infrastruktúra szakértő munkatársat projektalapon 2019 végéig, távmunka keretében.

Feladatok:

  • Kubernetes klaszter létrehozása és konfigurálása Linux környezetben,
  • szerver klaszterek létrehozása és a megfelelő biztonsági beállítások konfigurációja AWS/ Azure segítségével,
  • különböző funkciók létrehozása AWS Lambda segítségével,
  • skálázható üzenetküldésre szolgáló platform telepítése, konfigurálása és a teljesítményének tesztelése,
  • folyamatos kommunikáció a külföldi technikai csapattal.

Elvárások:

  • legalább 3 év felhőalapú infrastruktúra területén szerzett tapasztalat,
  • magabiztos Amazon Web Services ismeret,
  • Docker/Kubernetes, Serverless Lambda ismeret,
  • megbízhatóság,
  • kiváló problémamegoldó képesség.
  • aktív angol vagy német nyelvtudás.

Egyéb információk:

  • a projekt 2019 év végéig tartana,
  • munkavégzés helye: Frankfurt.

Partnerünk ajánlata:

  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • 100% home office,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • hosszabb távú együttműködési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.