IT Project Manager

Partnerünk, egy informatikai szolgáltatásokat nyújtó vállalat motivált és elkötelezett csapatába, változatos nemzetközi projektek megvalósításához IT Project Manager munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • projektterv készítése,
  • költségek, technológiai és emberi erőforrások tervezése,
  • projekt menedzsment standardok, módszerek és folyamatok fejlesztése,
  • ügyféligények megértése, teljesülésének biztosítása,
  • a csapat teljesítményének javítása, hibák feltárása,
  • a csapattagok motivációjának fenntartása, képzésükre, jutalmazásukra javaslattétel,
  • folyamatos kommunikáció a résztvevőkkel, stakeholderekkel,
  • riportok, projekt-dokumentációs elkészítése,
  • junior kollégák szakmai támogatása,
  • ügyfelekkel és kapcsolódó részlegekkel történő kapcsolattartás.

Elvárások:

  • legalább 3 év szoftverfejlesztési projektek menedzselésében szerzett tapasztalat,
  • agilis módszertan ismerete,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • ügyfélorientált attitűd,
  • magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt).

Előny:

  • felsőfokú végzettség kapcsolódó területen,
  • német/finn/francia/spanyol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • home office lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.