License gazdálkodási szakértő

License gazdálkodás területén elismert, magyar tulajdonú Partnerünk budapesti csapatába keresünk License gazdálkodási szakértő munkatársat.

Feladatok:

  •  az ügyfelek igényeinek felmérése, license-tanácsadás,
  •  Software Asset Management alkalmazás bevezetésének és testreszabásának támogatása,
  •  a bevezetett alkalmazás supportjának ellátása,
  •  riportok készítése a menedzsment számára,
  •  folyamatos kapcsolattartás az alkalmazás szakértőivel.

Elvárások:

  •  felsőfokú végzettség informatikai területen,
  •  üzemeltetési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  •  üzleti rendszerek, alkalmazások bevezetésében szerzett tapasztalat,
  •  kiváló kommunikációs készség,
  •  analitikus gondolkodásmód,
  •  kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban.

Előny:

  •  SAM területén szerzett tapasztalat,
  •  Microsoft, Oracle, SAP, IBM termékek üzemeltetésében való részvétel.

Amit kínálunk:

  •  home-office lehetőség, rugalmas munkaidő,
  •  versenyképes fizetés,
  •  családias, jó hangulatú csapat.

Munkavégzés helye: XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.