Linux rendszerüzemeltető

Magyar tulajdonú, elektronikus tranzakció-szolgáltató Partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatában új kollégát keresünk, Linux rendszerüzemeltető pozícióba.

Feladatok:

  • Linux környezet monitorozása,
  • virtualizációs környezet kialakítása és üzemeltetése,
  • Linux rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása,
  • adatbázisok üzemeltetésének támogatása (PostgreSQL),
  • biztonsági másolatok készítése,
  • hálózat konfigurációja és felügyelete,
  • technológiai fejlesztések tervezése és implementálása,
  • üzemeltetésre vonatkozó szabályok kidolgozása, adat-, és üzembiztonsági követelményeknek való megfelelés biztosítása.

Elvárások:

  • CentOs, Debian ismeret,
  • virtualizációban szerzett tapasztalat (XenServer),
  • VPN technológiák ismerete (IPsec, OpenVPN),
  • alkalmazásüzemeltetésben szerzett tapasztalat (Apache, Nginx, Jboss, Wildfly, PostgreSQL),
  • Cisco, Mikrotik hálózati eszközök ismerete,
  • törekvés folyamatos szakmai fejlődésre, igényes munkavégzésre,
  • kreatív, csapatjátékos személyiség,
  • középszintű angol nyelvtudás.

Előny:

  • Microsoft termékek ismerete,
  • HA rendszerek ismerete,
  • Storage cluster ismeretek (Storwize).

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • barátságos és szakmailag motiváló munkakörnyezet,
  • folyamatos tanulási lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapesten, a XIII. kerületben.

Egyéb információ: telefonos készenlét.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.