Senior Java EE fejlesztő

Magyar tulajdonú, elektronikus tranzakció szolgáltatásával foglalkozó cég Senior Java EE fejlesztő munkatársat keres.

Feladatok:

  •          alkalmazások fejlesztése Enterprise környezetben,
  •          részvétel a szoftver architektúra tervezésében, fejlesztésében és karbantartásában,
  •          a termék teljes életciklusában való aktív részvétel,
  •          a projektvezető, fejlesztő és üzemeltető munkatársak támogatása,
  •          fejlesztői dokumentációk készítése,
  •          a fejlesztő munkatársak segítsége, munkájuk ellenőrzése.

Elvárások:

  • szakirányú informatikai végzettség,
  • középfokú angol nyelvtudás (írásban),
  • magas szintű Java ismeret (Java, Java EE, EJB, JPA, Hibernate),
  • Java alkalmazásszerverek ismerete (Wildfly),
  • adatbázis ismeretek (PostgreSQL),
  • verziókövető rendszerek ismerete,
  • IDE eszközök, CI és Build tool ismeretek (Maven, Jenkins),
  • proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség.

Előny:

  • agilis fejlesztési módszertan ismerete, alkalmazása,
  • Javascript ismeret,
  • Richfaces, Primefaces ismeretek.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • stabil hátterű vállalat,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye: XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.