Alkalmazás üzemeltetési csapatvezető (.NET)

Svájci tulajdonú, informatikai tanácsadó és üzleti alkalmazásokat fejlesztő partnerünk üzemeltetési csapatának irányításához és 3rd level támogatási feladatok ellátásához keresünk Alkalmazás üzemeltetési csapatvezetőt.

Feladatok:

  • egyedi szoftverfejlesztési projektekben kisebb fejlesztések és új funkciók bevezetésének menedzselése,
  • az alkalmazást támogató, 4 fős offshore nemzetközi csapat vezetése,
  • aktív részvétel a felmerülő komplex hibák elhárításában,
  • kapcsolattartás a svájci megrendelővel,
  • évi több alkalommal svájci utazás.

Elvárások:

  • Microsoft technológiák mélyebb ismerete (ASP.NET, MS SQL, VB, webes alkalmazások, UWP),
  • megoldásközpontú, problémaorientált, önálló személyiség,
  • csapatjátékos szemlélet,
  • kiváló angol nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil vállalati háttér,
  • jó hangulatú, barátságos csapat,
  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el hozzánk önéletrajzi anyagát!