Üzemeltető mérnök

Magyar tulajdonú, IT szolgáltatásokkal (tanácsadás, fejlesztés, infrastruktúra) foglalkozó partnerünk számára keresünk Üzemeltető mérnök munkatársat egy kiemelt projektükhöz.

Feladatok:

  •        egy magas rendelkezésre állású rendszer zavartalan üzemeltetésének biztosítása,
  •        a hálózat konfigurációja és felügyelete,
  •        a szerződésben lefektetett pontoknak, SLA-nek való megfelelés biztosítása,
  •        hibabejelentések kezelése, a felmerülő hibák minél gyorsabb elhárítása,
  •        tudásbázis kialakítása az előfordult hibákról és azok megoldásairól,
  •        a vállalat ügyfeleivel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  •        legalább 3 éves üzemeltetői tapasztalat nemzetközi környezetben és/vagy kormányzati szektorban,
  •        Windows/Linux/Unix tapasztalat,
  •        SQL lekérdezésekben szerzett tapasztalat,
  •         hálózati ismeretek: VPN, tűzfalak, virtuális gépek,
  •        kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek,
  •        hétvégi telefonos ügyelet vállalása,
  •        aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  •        versenyképes juttatási csomag,
  •        barátságos és szakmailag motiváló munkakörnyezet,
  •        folyamatos tanulási lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapesten, a XI. kerületben.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.