Ügyfélszolgálati munkatárs (HR szolgáltatások területére)

A Pannon-Work Zrt. az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata. Cégünk teljes körű megoldást biztosít partnerei emberi erőforrással kapcsolatos kihívásaira. Jelenleg a budapesti, motivált és lelkes csapatunkat bővítenénk egy Ügyfélszolgálati munkatárssal.

Feladatok:

  • álláskereső diákok, felnőttek és nyugdíjas ügyfelek, érdeklődők tájékoztatása,
  • információnyújtás a szövetkezeti tagsággal kapcsolatos tudnivalókról,
  • esetleges panaszok kezelése, problémák megoldásában való segítségnyújtás,
  • diákok/nyugdíjasok beléptetése a diákbér/nyugbér programba,
  • irodával kapcsolatos ügyintézés – karbantartókkal, iroda főbérlőjével, közös képviselővel való kapcsolattartás,
  • bejövő e-mailek, telefonhívások kezelése, továbbítása,
  • napi postai ügyintézés, kimenő levelek kezelése, rögzítése,
  • irodaszerek és marketing anyagok készletének figyelése, rendelése,
  • belső online rendszerek, adatbázisok kezelése, számlák feltöltése a rendszerbe,
  • házi pénztár kezelése,
  • havi irodai költségek kimutatás készítése,
  • szoros együttműködés a társosztályokkal.

 Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
  • ügyfélorientált hozzáállás,
  • kedves, dinamikus, aktív és proaktív személyiség,
  • megbízhatóság, precizitás, pontosság,
  • angol vagy német nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes bérezés,
  • jó hangulatú, vidám csapat,
  • csapatépítő programok, barátságos cégkultúra.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát!