Manuális tesztelő munkatárs

Partnerünk, egy magyar tulajdonú informatikai vállalkozás budapesti csapatába keresünk Manuális tesztelő kollégát tesztelési feladatok elvégzésre, folyamatok továbbfejlesztésére és a tesztelési módszertanok kidolgozására.

Feladatok:

  • komplex biztosítás kezelési rendszer manuális tesztelése,
  • tesztesetek előállítása,
  • tesztek elvégzése, hibakeresés, ezek dokumentálása,(JIRA)
  • funkcionális specifikáció alapján javaslat tétel a hibák kijavítására,
  • hibajavítások ellenőrzése,
  • szoros együttműködés a fejlesztőkkel és megrendelő oldali tesztelőkkel,
  • tesztelési módszertan kidolgozása,
  • tesztelési folyamat továbbfejlesztése,
  • részvétel automatizált tesztelés bevezetésében.

Elvárások:

  • 1-3 éves tapasztalat tesztelői vagy rendszertervezői területen,
  • szoftverek mögötti komplex üzleti folyamat megértése,
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • proaktivitás, precíz és igényes munkavégzés,
  • érdeklődés szakmai újdonságok iránt.

Előny:

  • biztosítási szektorban szerzett tapasztalat,
  • automatizált tesztelési ismeretek,
  • tapasztalat SQL lekérdezések megírásában.

Egyéb:

  • munkavégzés helye:Budapest, XV. kerület

Partnerünk ajánlata:

  • jó hangulatú, barátságos csapat,
  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • modern munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a bajza.vivien@pannonwork.hu email címre.