Senior könyvelő (III. kerület)

Az Alphanet Zrt. számára keresünk Senior könyvelő munkatársat. A vállalat innovatív informatikai szolgáltatásokat nyújt partnerei számára és jelenleg pénzügyi csapatukat bővítenék egy teljes körű könyvelésben tapasztalt munkatárssal.

Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása a hatályos jogszabályoknak megfelelően,
  • tárgyi eszközök, számlák könyvelése,
  • adóbevallások elkészítése,
  • főkönyvi könyvelés,
  • könyvvizsgálatban és mérlegkészítésben való részvétel,
  • zárási feladatok ellátása, beszámolók és riportok összeállítása,
  • gazdasági igazgató munkájának támogatása.

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • legalább 3-5 év tapasztalat teljes körű könyvelésben,
  • analitikus gondolkodás,
  • pontosság, precizitás,
  • megbízható, önálló személyiség.

Előny:

  • Navision ismerete.

Munkavégzés helye:

  •  III. kerület, Pünkösdfürdő utca.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű, magyar tulajdonú vállalat,
  • minőségi munkára törekvő csapat,
  • barátságos cégkultúra,
  • versenyképes bérezés,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a vigh.zsofia@pannonwork.hu e-mail címre.