IT Projektmenedzser

Partnerünk, az egyik legnagyobb karitatív szervezet, mely országszerte kiterjedt jótékonysági hálózata révén emberek százezreinek nyújt segítséget. Budapesti, professzionális csapatába IT Projektmenedzser munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • adminisztrációs alkalmazás bevezetésének teljeskörű lebonyolítása és vezetése,
  • projekt menedzsment standardok, módszerek és folyamatok fejlesztése,
  • igények megértése, teljesülésének biztosítása (stakeholder analízis),
  • üzleti- és funkcionális specifikáció elkészítésében való részvétel,
  • rendszer lehetőségek megismerése és bevezetésének koordinálása,
  • GAP analízis, rendszerterv készítése,
  • riportok, projekt-dokumentációk elkészítése,
  • folyamatos kommunikáció a résztvevőkkel,
  • kapcsolódó részlegekkel történő kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai, gazdasági vagy folyamatszervezői végzettség,
  • legalább 3-5 év IT projektek menedzselésében szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • ügyfélorientált attitűd.

Előny:

  • bármely nonprofit szervezetnél szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvismeret.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes bérezés,
  • emberközpontú munkakörnyezet, támogató légkör,
  • személyes és szakmai fejlődési lehetőség,
  • közjóhoz való hozzájárulás.
  • jó hangulatú csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.