Rendszergazda munkatárs

Partnerünk, az egyik legnagyobb karitatív szervezet, mely országszerte kiterjedt jótékonysági hálózata révén emberek százezreinek nyújt segítséget. Budapesti, professzionális csapatába Rendszergazda munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • informatikai környezet folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, optimalizálása és fejlesztése,
  • hálózat kiépítése a vállalat és a projektek telephelyein,
  • Windows telepítési, frissítési és karbantartási feladatok ellátása,
  • hálózati eszközök konfigurálása és üzemeltetése,
  • nyomtatók és laptopok szervízelése, kezelése,
  • levelezés karbantartása a felhasználóknál,
  • virtuális gépek menedzselése
  • hibajegy felvétele és kezelése,
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat,
  • szervervirtualizációs tapasztalat (VMware),
  • TCP/IP hálózati ismeretek (VLAN, wifi, routing),
  • valamilyen ticketing rendszer ismerete,
  • Windows server (8, 10) ismeretek.

Előny:

  • hálózat kialakításban szerzett tapasztalat (VPN, DNS),
  • szakmai angol nyelvismeret.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes fizetés,
  • emberközpontú munkakörnyezet, támogató légkör,
  • személyes és szakmai fejlődési lehetőség,
  • közjóhoz való hozzájárulás.
  • jó hangulatú csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.