Üzemvezető

Élelmiszeripari Partnerünk korszerű üzemébe keresünk megbízható és önálló Üzemvezető kollégát.

Feladatok:

  • az üzem zavartalan működésének biztosítása,
  • az üzemben dolgozó munkatársak munkájának koordinálása,
  • munkabeosztások elkészítése,
  • az üzem műszaki felszereltségének biztosítása,
  • biztonsági előírások betartása és betartatása,
  • beérkező megrendelések alapján a termelési folyamatok nyomon követése,
  • késztermékek kimérésének ellenőrzése a raktárvezetővel együttműködve,
  • időszakos leltárak irányítása,
  • higiéniai előírások betartásának figyelemmel kísérése,
  • HACCP és minőségirányítási rendszerek felügyelete.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • legalább 5 év releváns tapasztalat,
  • üzemvezetésben szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • HACCP és minőségirányítási rendszerek ismerete,
  • döntésképes, következetes, higgadt személyiség,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil vállalati háttér,
  • fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • családias hangulat, jó csapat.

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.