Senior Projektmenedzser (EFOP)

Partnerünk, az egyik legnagyobb karitatív szervezet, mely országszerte kiterjedt jótékonysági hálózata révén emberek százezreinek nyújt segítséget. Jelenleg az egyik kiemelt, több száz fős együttműködést összefogó projektjéhez keresünk EFOP területén tapasztalt Projektmenedzser munkatársat.

Feladatok:

  • országos gyermekellátásssal kapcsolatos program teljes körű projektmenedzsmentje,
  • projektterv elkészítése és megvalósítás biztosítása,
  • az együttműködő partnerekkel (karitatív szervezetek, egyházak) való folyamatos egyeztetés,
  • a programban résztvevők akció- és ütemterveinek összehangolása,
  • a projekthez kapcsolódó dokumentáció, adminisztráció és kommunikáció összehangolása,
  • folyamatos egyeztetés a projekt szakmai vezetőjével és a pénzügyi vezetővel,
  • státuszriportok összeállítása,
  • mérföldkövekhez kapcsolódó feladatok megtervezése és megvalósítása,
  • a projekthez tartozó kontrolltábla folyamatos aktualizálása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség gazdasági területen,
  • legalább 5 éves projektmenedzsment tapasztalat,
  • EFOP projektek menedzselésében szerzett tapasztalat,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • határozottság és proaktivitás.

Előny:

  • nonprofit területen szerzett tapasztalat.

Partnerünk ajánlata:

  • kiemelkedő juttatási csomag autó használattal,
  • emberközpontú munkakörnyezet, támogató légkör,
  • személyes és szakmai fejlődési lehetőség,
  • közjóhoz való hozzájárulás,
  • jó hangulatú csapat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület, alkalomszerű vidéki utazással.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.