Értékesítés támogató munkatárs

Partnerünk, mérnöki szoftverek értékesítésével foglalkozó vállalat, a Gamax Laboratory Solutions kereskedelmi csapatának bővítéséhez keresünk megbízható és motivált Értékesítés támogató kollégát, aki nyitott új ismeretek elsajátítására.

Feladatok:

  • ügyfél-megkeresések, ajánlatkérések kezelése és rendszerezése,
  • az érdeklődések továbbítása az értékesítők kollégák részére,
  • potenciális és meglévő ügyfelektől érkező hívások fogadása,
  • információ nyújtás a termékekről és szolgáltatásokról,
  • Microsoft Office alkalmazások (Excel, Word) és üzleti rendszerek használata (CRM),
  • szoros együttműködés az értékesítő kollégákkal.

Elvárások:

  • ügyfél orientált attitűd,
  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • megbízhatóság, kezdeményezőkészség,
  • jó szervezőkészség - priorizálás, határidők kezelése,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • új technológiák iránti érdeklődés.

Előnyt jelent:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaszervezés, családbarát munkakörnyezet,
  • dinamikus, multikulturális munkakörnyezet, vidám és professzionális csapat,
  • ismert és elismert termékek magas szintű megismerésének lehetősége,
  • az ügyfelek sikerére jelentős befolyással bíró munkakör,
  • folyamatos személyes fejlődés bőséges tanulási lehetőségekkel,
  • versenyképes jövedelem étkezési támogatással és ingyenes fitness terem használattal.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület