Tartalommarketing szakértő

Partnerünk, a Gamax Laboratory Solutions innovatív és komplex mérnöki megoldásokat nyújtó vállalat elkötelezett és motivált marketing csaptába keresünk Tartalommarketing szakértő kollégát.

Feladatok:

  • tartalmi koncepció kidolgozása az üzleti és marketing céloknak megfelelően,
  • a gyártótól érkező és a szervezeten belüli releváns információk összegyűjtése, megértése és adaptálása, szükség szerinti módosítása,
  • a célközönség, az iparágak, a regionális fókusz, illetve a termékek és szolgáltatások megismerése és megértése,
  • saját tartalom (sajtóközlemények, hírlevelek, blogbejegyzések, marketing anyagok) létrehozása és utógondozása a kampányok és egyéb marketing tevékenységek támogatásához,
  • szoros együttműködés a mérnöki csapattal.

Elvárások:

  • 4-5 év tartalommarketingben szerzett tapasztalat,
  • SEO ismeret,
  • kiváló fogalmazási és kommunikációs képesség,
  • csapatjátékos szemlélet,
  • proaktív, pontos és önálló személyiség,
  • anyanyelvi szintű angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • ügynökségi tapasztalat,
  • újságírói tapasztalat,
  • CRM rendszer ismerete (Salesforce),
  • videó vágásban/készítésben szerzett tapasztalat,
  • marketing automatizációs eszközök ismerete (Active Campaign),
  • InDesign/Photoshop/Illustrator ismeret,
  • technikai, IT vagy mérnöki területtel kapcsolatos tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fiatal és összetartó szakmai csapat,
  • dinamikusan növekvő vállalat,
  • támogató környezet,
  • off-site programok (jelenleg online zajlanak),
  • home office lehetőség,
  • munkád hozzájárul az ambiciózus célok eléréséhez.

Amennyiben ajánlatunk érdekes lehet az Ön számára, kérem, küldje el számunkra pályázati anyagát! Amennyiben rendelkezésre áll, örömmel fogadjuk referenciaanyagát is.