Senior könyvelő

Partnerünk, a Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége számára keresünk tapasztalt Könyvelő munkatársat teljeskörű könyvelési és bérszámfejtési feladatok ellátására.

Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása a hatályos jogszabályoknak megfelelően,
  • folyószámlák és főkönyv egyeztetése,
  • analitikus nyilvántartások vezetése és egyeztetése a főkönyvvel (tárgyi eszközök, vevő-szállító folyószámlák egyeztetése stb.),
  • zárási feladatok ellátása, éves beszámoló elkészítése,
  • adóbevallások elkészítése,
  • munkaügyi feladatok ellátása (beléptetés, kiléptetés),
  • havi bérszámfejtés elkészítése, könyvelése,
  • kapcsolattartás az adóhatósággal, valamint a megrendelővel.

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • legalább 3 év teljeskörű könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • bérszámfejtésben szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • pontosság, precizitás,
  • megbízható, terhelhető személyiség.

Előny:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi/számviteli területen,
  • középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • home office lehetőség,
  • családias munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés,
  • hosszútávú lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.