Toborzó munkatárs

Partnerünk, a Pannon-Work Zrt. az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata. A cég teljes körű megoldást biztosít partnerei emberi erőforrással kapcsolatos kihívásaira. Jelenleg a budapesti, munkaerő-kölcsönzéssel foglalkozó motivált és lelkes csapatukat bővítenék egy Toborzó munkatárssal.

Feladatok:

  • fizikai munkaerő toborzása munkaerő-kölcsönzési projektekhez a kiemelt partnereink számára,
  • jelöltek telefonos előszűrése,
  • álláshirdetések szerkesztése, kezelése, új hirdetési lehetőségek felkutatása,
  • heti és havi- és ad-hoc riportok készítése a projektekre vonatkozóan,
  • riportok és beszámolók készítése a vezetőség részére.
  • a partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, a szolgáltatás magas színvonalának biztosítása,

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, preferáltan közgazdász/humán területen
  • ügyfélközpontú hozzáállás,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • proaktív, terhelhető, nyitott és együttműködő személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • képesség az önálló munkavégzésre,
  • rendszerszemlélet.

Előnyt jelent:

  • fizikai munkaerő toborzásában szerzett munkatapasztalat,
  • munkaerő-kölcsönzési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, utazástámogatással és ingyenes fitness terem használattal,
  • családias légkör, fiatalos, támogató csapat,
  • stabil vállalati háttér,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. ker., Ménesi út.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.