Logisztikai vezető

Partnerünk, műanyag fröccsöntött autóalkatrészek és berendezések gyártásával foglalkozó vállalat, aki raktári folyamatok koordinálására és fejlesztésére keres Logisztikai vezető munkatársat.

Feladatok:

  •         a raktározás közvetlen vezetése, hatékony működésének biztosítása,
  •         a raktári területhez tartozó 8 fős csapat munkájának irányítása,
  •         a vállalat meglévő logisztikai folyamatainak továbbfejlesztése és módosítási javaslatok kidolgozása a gyárigazgató felé,
  •         belső logisztikai folyamatok megtervezése és bevezetésének koordinálása,
  •         termeléstervezésben, kapacitástervezésben való részvétel,
  •         vevői igények kiszolgálása és lebonyolítása,
  •         vevőkkel való tárgyalások folyamatainak fejlesztése,
  •         reklamációk feldolgozása és kezelése,
  •         kimutatások, riportok készítése a vezetőség számára,
  •         értékesítők munkájának segítése új projektekre való ajánlattevés esetén,
  •         folyamatos együttműködés a társosztályokkal (beszerzés, termelés, minőségirányítás).

Elvárások:

  •         felsőfokú végzettség kapcsolódó területen,
  •         minimum 4-5 éves tapasztalat logisztikai területen,
  •         kisebb csapat vezetésében szerzett tapasztalat,
  •         tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  •         problémamegoldó, logikusan gondolkodó, analitikus személyiség,
  •         magabiztos projektmenedzsmenti gondolkodás,
  •         jó kommunikációs készség,
  •         proaktivitás és igényes munkavégzés.

Partnerünk ajánlata:

  •         szakmai fejlődési lehetőség,
  •         versenyképes juttatási csomag,
  •         céges autó magánhasználatra,
  •         fiatal, dinamikus csapat, motiváló légkör,
  •         kihívást jelentő feladatok.

Munkavégzés helye:

  •         Túrkeve

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.