Pénzügyi kontroller

Partnerünk, egy fémalkatrészek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó multinacionális vállat csapatába keresünk precíz és motivált kollégát.

Feladatok:

  • döntés-előkészítés, döntés-támogatás pénzügyi oldalról,
  • költség- és értékesítési tervek elkészítése,
  • terv-tény összehasonlítása és elemzése,
  • költségek és készletek elemzése, készletértékvesztés kalkuláció,
  • havi és negyedéves mérleg, eredménykimutatás, valamint KPI riportok készítése,
  • management riportok készítése.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi-számviteli területen,
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat kontrolling területen,
  • erős MS Excel ismeret,
  • kiváló, aktív angol nyelvtudás,
  • terhelhető személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzésre való képesség,
  • analitikus gondolkodásmód.

Előny:

  • Hyperion program ismerete,
  • multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat.

  • stabil hátterű, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát.