Szállítmányozási ügyintéző

Jelenleg műanyag fröccsöntött autóalkatrészek és berendezések gyártásával foglalkozó Partnerünk Túrkevén lévő telephelyére keresünk Szállítmányozási ügyintéző munkatársat.

Feladatok:

  •         beérkező megrendelések adminisztratív támogatása, koordinálása,
  •         ügyfelekkel, vevőkkel való kapcsolattartás,
  •         fuvarmegbízások létrehozása, kezelése és felügyelete,
  •         kiszállítások ütemezése, szervezése a flotta optimális kihasználtsága mellett,
  •         rendelésállomány nyomon követése a vevői igényeknek megfelelően,
  •         riportok, kimutatások készítése a vezetőség számára,
  •         szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  •         felsőfokú végzettség,
  •         minimum 1-2 éves releváns tapasztalat logisztikai területen,
  •         tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  •         problémamegoldó, logikusan gondolkodó személyiség,
  •         jó kommunikációs készség,
  •         proaktivitás és igényes munkavégzés.

Partnerünk ajánlata:

  •         szakmai fejlődési lehetőség,
  •         versenyképes juttatási csomag,
  •         szakmai nyelv fejlesztése multinacionális környezetben,
  •         fiatal, dinamikus csapat, motiváló légkör,
  •         kihívást jelentő feladatok.

Munkavégzés helye:

  •         Túrkeve

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.