Senior .NET/C# webfejlesztő

BI alkalmazások és integrált vállalatirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú partnerünk debreceni csapatába agilis és fejlődésre nyitott .NET webfejlesztő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • már meglévő és új webes alkalmazások fejlesztése és karbantartása;
  • a vállalat saját fejlesztésű webes BI, valamint ERP rendszeréhez kapcsolódó integrált alkalmazások fejlesztése, karbantartása;
  • jelentett hibák javítása,
  • új fejlesztések tervezésében való részvétel,
  • fejlesztési igények előzetes időtervének elkészítése, feladatok specifikálása, dokumentáció elkészítése,
  • szoros együttműködés a tesztelőkkel és az üzemeltetőkkel.

Elvárások:

  • legalább 3 év webfejlesztői tapasztalat,
  • ASP.NET, MVC, Web API, .NET Core tapasztalat,
  • magabiztos C# ismeret,
  • Entity Framework ismeret,
  • verziókezelő rendszerek ismerete (Git),
  • Unit teszt ismerete.

Előnyök:

  • Microservice architektúrában szerzett tapasztalat,
  • CI/CD ismeret,
  • NPM ismeret,
  • Gulp, Webpack ismeret,
  • Angular 4+ vagy más javascript alapú framework tapasztalat,
  • Docker (swarm) ismeret,
  • JIRA felhasználói szintű ismerete,
  • Cross platform Mobil alkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat (Ionic).

Partnerünk ajánlata:

  • modern munkakörnyezet, könnyen megközelíthető iroda,
  • jó hangulatú, barátságos csapat,
  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • home office lehetőség.

Munkavégzés helye: rugalmas, alkalmankénti irodalátogatással.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát!