Senior DevOps mérnök

BI alkalmazások és integrált vállalatirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú partnerünk debreceni csapatába tapasztalt és motivált Senior DevOps mérnök munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a vállalat belső termékeit összefogó platform működésének biztosítása, felügyelete,
  • új vállalatirányítási rendszerek fejlesztésének támogatása, koordinálása,
  • üzemeltetési, karbantartási feladatok ellátása Windows szervereken,
  • hardveres és szoftveres problémák kezelése,
  • CI / CD pipeline karbantartása, továbbfejlesztése,
  • alkalmazásfejlesztések infrastruktúra oldali támogatása,
  • Docker/Kubernetes konténerizációs technológiák használata, infrastruktúra tervezése,
  • működéssel kapcsolatos problémák elemzése, javítása, dokumentálása,
  • szoros együttműködés a fejlesztési és üzemeltetési csapattal.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • minimum 2-4 éves tapasztalat hasonló területen,
  • magabiztos Windows és Linux szerver ismeret,
  • 2-3 éves tapasztalat Cloud-Native konténerizációs technológiákkal (Docker, Kubernetes),
  • infrastruktúra elemek mély ismerete (hibrid felhő, hálózatépítés, biztonság, adatbázisok),
  • Active Directory menedzselésben szerzett tapasztalat,
  • virtualizációs technológiák ismerete,
  • CI/CD eszközök magabiztos használata,
  • script nyelvek ismerete (Bash/Perl),
  • jó kommunikációs készség, csapatjátékos szemléletmód,
  • proaktivitás, precíz és igényes munkavégzés.

Előnyök:

  • Microservice architektúrában szerzett tapasztalat,
  • ELK stack ismeret,
  • RabbitMQ ismeret,
  • adatbáziskezelők mély ismerete (MSSQL, PostgreSQL),
  • felhőtechnológiák magabiztos használata (Microsoft Azure, Google Cloud),
  • .net fejlesztői tapasztalat.

Partnerünk ajánlata:

  • modern munkakörnyezet, könnyen megközelíthető iroda,
  • jó hangulatú, barátságos csapat,
  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • home office lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Bárhonnan végezhető, alkalmanként irodabejárással (Debrecen)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.