Full stack fejlesztő német nyelvtudással (kontraktor)

Partnerünk, a Kryonet Kft. számára keresünk olyan Full stack fejlesztő munkatársat, aki projektalapon tudna csatlakozni egy osztrák, elektronikus fizetési megoldások fejlesztésén dolgozó tanácsadó cég tevékenységéhez.

Feladatok:

  • elektronikus fizetési platform fejlesztésében való részvétel,
  • egyedi megrendelések alapján szoftverfejlesztési feladatok ellátása önállóan és csapatban,
  • új komponensek fejlesztése, tesztelése,
  • új technológiai megoldások kiértékelése mind gyakorlati alkalmazhatóságuk, mind bevezethetőségük szempontjából,
  • verziómenedzsment (GIT),
  • dokumentáció kezelése.

Elvárások:

  • kapcsolódó területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • német nyelvtudás,
  • Java fejlesztésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • SpringBoot, Angular 2+, NodeJS, JavaScript ismerete,
  • agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Oracle/Mongo/PostgresSQL adatbáziskezelők ismerete,
  • Egyéb eszközök: Jira/Confluence, MS Teams/Sharepoint,Git Jenkins Sonar Grafana, Prometheus, Kibana.

Egyéb információk:

  • a projekt legalább 6 hónapig tartana,
  • a fejlesztő munkatárs kontraktorként tudna csatlakozni a projekthez.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes fizetés,
  • 100% home office lehetőség,
  • hosszabb távú együttműködési lehetőség,
  • nemzetközi projektben való részvétel.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.